Zapraszamy do zapoznania się z projektami tarasów i pergoli doskonałych do urozmaicenia przestrzeni wokół domu, nadania jej oryginalnego charakteru oraz powiększenia części użytkowej. Decydując się na dobudowanie tarasu do istniejącego obszaru lub wyjścia z domu – nie tylko udoskonalasz estetykę budynku, ale przede wszystkim zyskujesz zadaszony obszar, w którym możesz zagospodarować część grillową, wypoczynkową lub rekreacyjną dla siebie, rodziny i przyjaciół. W przypadku zmiany koncepcji projektowej lub uszkodzenia komponentów konstrukcji – zapewniamy serwis tarasów i pergoli z wykorzystaniem tego samego, wysokogatunkowego drewna certyfikowanego klasy C24 ze Skandynawii.

Projekty tarasów i pergoli – gotowe czy indywidualne?

Posiadamy w bazie gotowe projekty tarasów i pergoli możliwe do obejrzenia na zdjęciach z dotychczas wykonanych realizacji, które z lekką modyfikacją dopasowujemy do wymiarów Twojego ogrodu. Ich niewątpliwie zaletą jest możliwość zobaczenia konstrukcji w skali 1:1, szybszy czas realizacji ze względu na pominięcie kroku projektowego.

Za indywidualnym projektem tarasu i pergoli niewątpliwie przemawia możliwość maksymalnego dopasowania konstrukcji do Twoich wymagań. Niezależnie od kształtu domu, materiałów wykorzystanych do elewacji czy właściwości gruntów – wspólnie zaprojektujemy, a następnie wykonamy dokładnie taki projekt pergoli tarasowej, jaki sobie zamarzysz.